Založit webové stránky nebo eShop

Letecké výlety na safari

 Letecké výlety na safari

 

1.  Dvoudenní safari Masai Mara                                                                    620,-EUR

V brzkých ranní hodinách odjezd od hotelu na letiště, po hodinovém letu z Mombasy (dvouhodinovém letu z Malindi) poletíme přes nejvyšší horu Afriky Kilimandžaro k Národnímu parku Masai Mara.

V Masai Mara je největší koncentrace všech zvířat,  po projížďce safari se ubytujeme v luxusním stanovém kempu či lodgi, kde na nás přivítají s vynikajícím obědem. Po krátké siestě pokračujeme s projížďkou až do západu slunce, poté večeře.

 

Druhý den ráno začneme s velmi brzkou ranní safari projížďkou. Po bohaté snídani v kempu/lodgi následuje další projížďka až do oběda. Po obědě na nás bude již čekat letadlo, které nás vezme zpátky do hotelu (Malindi/Mombasy)

 

 

 

2.  Dvoudenní výlet na ostrov Lamu                                                              250,-EUR

ubytování  hotel Lamu palace

V ranních hodinách odjezd od hotelu na letiště. Po krátkém letu se lodí dostaneme na ostrov Lamu, který se nachází nedaleko od severního pobřeží Keni. Příjezd do hotelu v době oběda.

Odpoledne prohlídka města ze 14.století, navštívíme ruiny města Takwa a město Matondoni.

Druhý den po výborné snídani se přesuneme na „Lamu Dhow“ (plachetnice v arabském stylu). Poté návrat do hotelu Palace na oběd. V odpoledních hodinách přesun na ostrov Manda, odkud poletíme zpátky do Malindi/Mombasy.

 

 


 

3.  Třídenní safari Masai Mara                                                                        820,-EUR

V brzkých ranní hodinách odjezd od hotelu na letiště, po hodinovém letu z Mombasy (dvouhodinovém letu z Malindi) poletíme přes nejvyšší horu Afriky Kilimandžaro k Národnímu parku Masai Mara.

Po dopolední projížďce safari se ubytujeme v luxusním stanovém kempu či lodgi, kde  nás přivítají s vynikajícím obědem. Po krátké siestě pokračujeme s projížďkou safari až do západu slunce, poté večeře.

Druhý den po brzké snídani nás čeká celodenní Game drive (projížďka safari) s přestávkou na oběd v podobě picknicku v krásné přírodě. Večer návrat do kempu/lodgi, večeře.

Třetí den začíná ranní safari projížďkou, poté snídaně a opět další projížďka až do oběda. Po obědě odjezd na letiště a návrat do Malindi/Mombasy.

 

 

 

4.  Sedmi denní safari                                                                      1586,- až 1132,- EUR

2 noci v Masai Mara - ubytování Sentrim camp, 1 noc v Nakuru národní park - ubytování Nakuru Lodge, 1 noc v Amboseli národní park - ubytování Kibo safari camp, 1 noc v Tsavo West - ubytování Ngulia Lodge a 1 noc v Tsavo East - ubytování v Voi Safari Lodge. Cena v případě účasti 2 osob je 1586,- EUR za osobu, pokud by byli 4 účastníci, cena za osobu by byla 1386,-EUR a při účasti 6 osob by cena byla 1132,- EUR za osobu

TOPlist